Więcej o FITbyFIT

WIĘCEJ O FITbyFIT

Nasza Historia.
Nasza Misja.

Z pomocą instruktorów FITbyFIT otrzymasz spersonalizowany plan, który pasuje do twoich celów fitness, siły i stylu. Otrzymasz motywacje ze spersonalizowanym sprzężeniem zwrotnym. ient.

Jeżeli szukasz trenera personalnego na osobiste treningi jeden na jeden to FITbyFIT jest dla Ciebie. Oferujemy trening półprywatny, trening grupowy i innowacyjne programy z doświadczeniem pomagającym ludziom w osiągnięciu celów związanych z odchudzaniem i budowaniem mięśni, postrehabilitacją i sportem dla sportowców wybuchowych i wytrzymałościowych. 

Trenerzy personalni z FITbyFIT zapewnią Ci wysoce wydajne, nadzorowane treningi, które gwarantują maksymalne wyniki i dobrą zabawę.  Osobisty trener FITbyFIT oferuje swoim klientom wiele opcji, dzięki którym treningi będą inspirujące i interesujące, dzięki TRX Suspension Training, Boxing, Kettlebells, Cycling, treningowi stabilności i innym narzędziom do treningu krzyżowego.

Trening Siłowy

 

Fizykoterapia

Dietetyka

Nasze Siłownie

Komfort & Bezpieczeństwo

W FITbyFIT rozumiemy jak ważne są warunki skutecznego treningu, przyjazna atmosfera i sprzęt najwyższej jakości gwarantujący bezpieczeństwo i komfort treningu.

Nasi trenerzy personalni trenują tylko w najlepszych siłowniach i klubach fitness dostosowanych do potrzeb osób zaawansowanych, jak i do osób początkujących. Gwarantujemy najlepszy sprzęt firmy Precor i Jordan. Przestronne strefy cardio, strefę funkcjonalną oraz ogromną salę fitness, która pomoże Ci w osiągnięciu swoich celów.

Oferujemy szereg zajęć jak; spinning, trening obwodowy, zdrowy kręgosłup, step&shape, Salsation, kettlebells, kickboxing, bangee hiit, stretching i pilates oraz wiele innych. Z nami wymodelujesz różne partie ciała, podniesiesz wytrzymałość, wzmocnisz, rozciągniesz i rozbudujesz masę mięśniową, schudniesz i uzyskasz idealną figurę. 

FITBYFIT

Trenerzy Personalni & Fizykoterapeuci

ZAPISZ SIĘ

Bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata sportu, zdrowia i kondycji. Zapisz się do naszego newslettera.

lub